conti_t1063025
CONTI T10 630 25 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1063025
62.45 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 630
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 630 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817139816
  • Supplier number: CONTI T1063025
Pitch
10 mm
Width
25 mm
Nominal length
630 mm