conti_t1061025
CONTI T10 610 25 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1061025
54.86 tax incl.
On order: delivered from 28/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 610
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 610 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817139755
  • Supplier number: CONTI T1061025
Pitch
10 mm
Width
25 mm
Nominal length
610 mm