conti_t1026050
CONTI T10 260 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1026050
83.21 tax incl.
On order: delivered from 09/06/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 2.
  • Length: 260
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 260 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138994
  • Supplier number: CONTI T1026050
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
260 mm