conti_t10225020
CONTI T10 2250 20 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10225020
180.64 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Length: 2250
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 2250 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817198967
  • Supplier number: CONTI T10225020
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Nominal length
2250 mm