conti_t10dl132032
CONTI T10 1320 32 DL 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10DL132032
169.27 tax incl.
On stock, immediately available.
each
The minimum purchase order quantity for the product is 18.
Key features according to our expert
  • Length: 1320
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1320 mm
  • Number of teeth: 132
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138802
  • Supplier number: CONTI T10DL132032
Length
1320
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
1320 mm