conti_spz987cl
conti_spz987cl_2
conti_spz987cl
conti_spz987cl_2
CONTI SPZ987CL powerspan v-belt 987 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 987
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 987 mm
  • Inside length: 949 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654289
  • Supplier number: CONTI SPZ987CL
Length
987
Width
10 mm
Reference length ld
987 mm
Inside length
949 mm