conti_spz637cl
conti_spz637cl_2
conti_spz637cl
conti_spz637cl_2
CONTI SPZ637CL powerspan v-belt 637 x 10 mm black
6.70 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 637
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 637 mm
  • Inside length: 599 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670951
  • Supplier number: CONTI SPZ637CL
Length
637
Width
10 mm
Reference length ld
637 mm
Inside length
599 mm