conti_spz2160cl
conti_spz2160cl_2
conti_spz2160cl
conti_spz2160cl_2
CONTI SPZ2160CL powerspan v-belt 2160 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2160
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2160 mm
  • Inside length: 2122 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664936
  • Supplier number: CONTI SPZ2160CL
Length
2160
Width
10 mm
Reference length ld
2160 mm
Inside length
2122 mm