conti_spz2087cl
conti_spz2087cl_2
conti_spz2087cl
conti_spz2087cl_2
CONTI SPZ2087CL powerspan v-belt 2087 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2087
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2087 mm
  • Inside length: 2049 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665599
  • Supplier number: CONTI SPZ2087CL
Length
2087
Width
10 mm
Reference length ld
2087 mm
Inside length
2049 mm