conti_spz1462cl
conti_spz1462cl_2
conti_spz1462cl
conti_spz1462cl_2
CONTI SPZ1462CL powerspan v-belt 1462 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1462
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1462 mm
  • Inside length: 1424 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653725
  • Supplier number: CONTI SPZ1462CL
Length
1462
Width
10 mm
Reference length ld
1462 mm
Inside length
1424 mm