conti_spc3750cl
conti_spc3750cl_2
conti_spc3750cl
conti_spc3750cl_2
CONTI SPC3750CL powerspan v-belt 3750 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3750
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 3750 mm
  • Inside length: 3666 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659031
  • Supplier number: CONTI SPC3750CL
Length
3750
Width
22 mm
Reference length ld
3750 mm
Inside length
3666 mm