conti_spb3350cl
conti_spb3350cl_2
conti_spb3350cl
conti_spb3350cl_2
CONTI SPB3350CL powerspan v-belt 3350 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3350
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 3350 mm
  • Inside length: 3290 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858699659
  • Supplier number: CONTI SPB3350CL
Length
3350
Width
17 mm
Reference length ld
3350 mm
Inside length
3290 mm