conti_spb2680cl
conti_spb2680cl_2
conti_spb2680cl
conti_spb2680cl_2
CONTI SPB2680CL powerspan v-belt 2680 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2680
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2680 mm
  • Inside length: 2620 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670807
  • Supplier number: CONTI SPB2680CL
Length
2680
Width
17 mm
Reference length ld
2680 mm
Inside length
2620 mm