conti_spb2410cl
conti_spb2410cl_2
conti_spb2410cl
conti_spb2410cl_2
CONTI SPB2410CL powerspan v-belt 2410 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2410
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2410 mm
  • Inside length: 2350 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655842
  • Supplier number: CONTI SPB2410CL
Length
2410
Width
17 mm
Reference length ld
2410 mm
Inside length
2350 mm