conti_spb2325cl
conti_spb2325cl_2
conti_spb2325cl
conti_spb2325cl_2
CONTI SPB2325CL powerspan v-belt 2325 x 17 mm black
45.25 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 34.
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 2325
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2325 mm
  • Inside length: 2265 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817667173
  • Supplier number: CONTI SPB2325CL
Length
2325
Width
17 mm
Reference length ld
2325 mm
Inside length
2265 mm