conti_spb2100cl
conti_spb2100cl_2
conti_spb2100cl
conti_spb2100cl_2
CONTI SPB2100CL powerspan v-belt 2100 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2100
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2100 mm
  • Inside length: 2040 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655767
  • Supplier number: CONTI SPB2100CL
Length
2100
Width
17 mm
Reference length ld
2100 mm
Inside length
2040 mm