conti_spb2050cl
conti_spb2050cl_2
conti_spb2050cl
conti_spb2050cl_2
CONTI SPB2050CL powerspan v-belt 2050 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2050
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2050 mm
  • Inside length: 1990 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655743
  • Supplier number: CONTI SPB2050CL
Length
2050
Width
17 mm
Reference length ld
2050 mm
Inside length
1990 mm