conti_spb1925cl
conti_spb1925cl_2
conti_spb1925cl
conti_spb1925cl_2
CONTI SPB1925CL powerspan v-belt 1925 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1925
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1925 mm
  • Inside length: 1865 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817666619
  • Supplier number: CONTI SPB1925CL
Length
1925
Width
17 mm
Reference length ld
1925 mm
Inside length
1865 mm