conti_spb1545cl
conti_spb1545cl_2
conti_spb1545cl
conti_spb1545cl_2
CONTI SPB1545CL powerspan v-belt 1545 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1545
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1545 mm
  • Inside length: 1485 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670715
  • Supplier number: CONTI SPB1545CL
Length
1545
Width
17 mm
Reference length ld
1545 mm
Inside length
1485 mm