conti_spa2082cl
conti_spa2082cl_2
conti_spa2082cl
conti_spa2082cl_2
CONTI SPA2082CL powerspan v-belt 2082 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2082
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2082 mm
  • Inside length: 2036 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665377
  • Supplier number: CONTI SPA2082CL
Length
2082
Width
13 mm
Reference length ld
2082 mm
Inside length
2036 mm