conti_spa2057cl
conti_spa2057cl_2
conti_spa2057cl
conti_spa2057cl_2
CONTI SPA2057CL powerspan v-belt 2057 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2057
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2057 mm
  • Inside length: 2011 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664493
  • Supplier number: CONTI SPA2057CL
Length
2057
Width
13 mm
Reference length ld
2057 mm
Inside length
2011 mm