conti_spa1657cl
conti_spa1657cl_2
conti_spa1657cl
conti_spa1657cl_2
CONTI SPA1657CL powerspan v-belt 1657 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1657
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1657 mm
  • Inside length: 1611 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654968
  • Supplier number: CONTI SPA1657CL
Length
1657
Width
13 mm
Reference length ld
1657 mm
Inside length
1611 mm