conti_spa1382cl
conti_spa1382cl_2
conti_spa1382cl
conti_spa1382cl_2
CONTI SPA1382CL powerspan v-belt 1382 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1382
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1382 mm
  • Inside length: 1336 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654876
  • Supplier number: CONTI SPA1382CL
Length
1382
Width
13 mm
Reference length ld
1382 mm
Inside length
1336 mm