conti_htd878450
conti_htd878450_2
conti_htd878450
conti_htd878450_2
CONTI HTD 784 8M 50 Conti Synchrobelt timing belt - HTD878450
Product description:
  • Timing belts for the lower and medium power range
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
  • Length: 784
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 784 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI HTD878450
Pitch
8 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROBELT
Nominal length
784 mm