conti_htd868850
conti_htd868850_2
conti_htd868850
conti_htd868850_2
CONTI HTD 688 8M 50 Conti Synchrobelt timing belt - HTD868850
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
  • Length: 688
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 688 mm
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI HTD868850
Pitch
8 mm
Width
50 mm
Nominal length
688 mm