conti_at578032gen3
CONTI AT578032GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 780 x 32 mm red
120.01 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 780
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 780 mm
  • Number of teeth: 156
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100519
  • Supplier number: CONTI AT578032GEN3
Length
780
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
780 mm