conti_at567010gen3
CONTI AT567010GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 670 x 10 mm red
40.45 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 20.
  • Length: 670
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 10 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 670 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817102810
  • Supplier number: CONTI AT567010GEN3
Pitch
5 mm
Width
10 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
670 mm