conti_at563010gen3
CONTI AT563010GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 630 x 10 mm red
39.48 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 30.
  • Length: 630
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 10 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 630 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817276337
  • Supplier number: CONTI AT563010GEN3
Pitch
5 mm
Width
10 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
630 mm