conti_at560020gen3
CONTI AT560020GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 600 x 20 mm red
65.53 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Length: 600
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 600 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817102889
  • Supplier number: CONTI AT560020GEN3
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
600 mm