conti_at560010gen3
CONTI AT560010GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 600 x 10 mm red
38.21 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 60.
  • Length: 600
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 10 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 600 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100526
  • Supplier number: CONTI AT560010GEN3
Pitch
5 mm
Width
10 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
600 mm