conti_at550025gen3
CONTI AT550025GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 500 x 25 mm red
68.43 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 500
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 500 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100717
  • Supplier number: CONTI AT550025GEN3
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
500 mm