conti_at533025gen3
CONTI AT533025GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 330 x 25 mm red
57.15 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 330
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 330 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100854
  • Supplier number: CONTI AT533025GEN3
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
330 mm