conti_at515008gen3
CONTI AT515008GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 1500 x 8 mm red
65.19 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Length: 1500
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 1500 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103916
  • Supplier number: CONTI AT515008GEN3
Pitch
5 mm
Width
8 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
1500 mm