conti_at572032
CONTI AT5 720 32 Conti Synchroflex timing belt - AT572032
91.39 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Length: 720
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 720 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817108195
  • Supplier number: CONTI AT572032
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
720 mm