conti_at572012
CONTI AT5 720 12 Conti Synchroflex timing belt - AT572012
37.15 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Length: 720
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 720 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817105859
  • Supplier number: CONTI AT572012
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Nominal length
720 mm