conti_at561025
CONTI AT5 610 25 Conti Synchroflex timing belt - AT561025
66.66 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Length: 610
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 610 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817107556
  • Supplier number: CONTI AT561025
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Nominal length
610 mm