conti_at561020
CONTI AT5 610 20 Conti Synchroflex timing belt - AT561020
53.31 tax incl.
On order: delivered from 15/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Length: 610
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 610 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817106962
  • Supplier number: CONTI AT561020
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
610 mm