conti_at5123032
CONTI AT5 1230 32 Conti Synchroflex timing belt - AT5123032
140.78 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Polyurethane timing belts for the lower and medium power range
Properties:
  • Maintenance-free
Key features according to our expert
  • Length: 1230
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1230 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817115797
  • Supplier number: CONTI AT5123032
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX
Nominal length
1230 mm