conti_at511258
CONTI AT5 1125 8 Conti Synchroflex timing belt - AT511258
41.43 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Length: 1125
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1125 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817109710
  • Supplier number: CONTI AT511258
Pitch
5 mm
Width
8 mm
Nominal length
1125 mm