conti_at327010gen3
CONTI AT327010GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 270 x 10 mm red
32.57 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 270
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 10 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 270 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103961
  • Supplier number: CONTI AT327010GEN3
Pitch
3 mm
Width
10 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
270 mm