conti_at325250gen3
CONTI AT325250GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 252 x 50 mm red
115.41 tax incl.
On order: delivered from 23/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 252
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 252 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103688
  • Supplier number: CONTI AT325250GEN3
Pitch
3 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
252 mm