conti_at3101132gen3
CONTI AT3101132GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 1011 x 32 mm red
187.08 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 5.
  • Length: 1011
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 1011 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817272032
  • Supplier number: CONTI AT3101132GEN3
Pitch
3 mm
Width
32 mm
Nominal length
1011 mm