conti_at354932
CONTI AT3 549 32 Conti Synchroflex timing belt - AT354932
93.34 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Length: 549
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 549 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817268950
  • Supplier number: CONTI AT354932
Pitch
3 mm
Width
32 mm
Nominal length
549 mm