conti_at326712
CONTI AT3 267 12 Conti Synchroflex timing belt - AT326712
27.23 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 267
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 267 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817111478
  • Supplier number: CONTI AT326712
Pitch
3 mm
Width
12 mm
Nominal length
267 mm