conti_at20190075
CONTI AT20 1900 75 Conti Synchroflex timing belt - AT20190075
882.85 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 2.
Key features according to our expert
  • Length: 1900
  • Pitch: 20 mm
  • Width: 75 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1900 mm
  • Number of teeth: 95
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817215473
  • Supplier number: CONTI AT20190075
Length
1900
Pitch
20 mm
Width
75 mm
Nominal length
1900 mm