conti_at1084075gen3
CONTI AT1084075GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 840 x 75 mm red
360.07 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 840
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 75 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 840 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817119801
  • Supplier number: CONTI AT1084075GEN3
Pitch
10 mm
Width
75 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
840 mm