conti_at1080020gen3
CONTI AT1080020GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 800 x 20 mm red
91.74 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Length: 800
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 800 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817119337
  • Supplier number: CONTI AT1080020GEN3
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
800 mm