conti_at1066075gen3
CONTI AT1066075GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 660 x 75 mm red
299.28 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 2.
  • Length: 660
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 75 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 660 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817120166
  • Supplier number: CONTI AT1066075GEN3
Pitch
10 mm
Width
75 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
660 mm