conti_at1060060gen3
CONTI AT1060060GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 600 x 60 mm red
222.54 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Length: 600
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 60 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 600 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817320528
  • Supplier number: CONTI AT1060060GEN3
Pitch
10 mm
Width
60 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
600 mm