conti_at1058060
CONTI AT10 580 60 Conti Synchroflex timing belt - AT1058060
173.70 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 5.
  • Length: 580
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 60 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 580 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817128971
  • Supplier number: CONTI AT1058060
Pitch
10 mm
Width
60 mm
Nominal length
580 mm